O Dragoaxe

Dragoaxe je semi-vanila server s dlouholetou tradicí. První spuštění proběhlo v roce 2011, kdy se jednalo spíše o komunitní server. Průměrně na serveru hrávalo do 10 lidí, avšak i tento počet stačil k vytvoření poměrně rozsáhlého světa, do kterého bylo investováno mnoho hodin lidského času.

Bohužel, tento čas byl ztracen v důsledku nenávratného poškození disku, na kterém server tehdy běžel.

Proč dragoaxe 2.0?

Určite každý někdy zaregistroval, že minecraft je záležitost spíše mladší populace lidí. Většina serverů je postavena na tom, že chtějí vyhovět potřebám většiny z této populace, takže s sebou přináší i různá omezení, které mohou tu starší populaci svým způsobem utlačovat. Dalším problémem těchto četných serverů je fakt, že tato mladá populace může negativně ovlivňovat ostatním pocit ze hry. (nejhorší variantou je, pokud tato mladší populace figuruje i jako administrativa serveru) Toto je jeden z mnoha důvodů, proč je dragoaxe obnoven. Jedná se o server, který je vytvořený právě pro ty lidi, co mají podobný názor.

Kolik hodin jsi obětoval minecraftu?

Každý má na tuto otázku jinou odpověď. Pokud je však tvoje odpověď - hodně, položíme ti další otázku. Můžeš se zpětně podívat na to, do čeho jsi tento čas investoval? To znamená, světy které jsi vytvořil, výtvory co jsi udělal a jiné?.. Máš je pohromadě a máš k nim přístup?.. Můžeš se k nim kdykoliv vrátit?.. Pokud na některou z těchto otázek odpovíš NE, je to důvod, proč začít hrát na dragoaxe.

Většina z nás, co jsme se rozhodli dragoaxe obnovit máme stejný problém. To co jsme vytvořili a to do čeho jsme investovali náš čas, už nikde není, nebo k nim nemáme přístup. Což je škoda, vzhledem k tomu, že se jedná o náš čas.

Dragoaxe právě z tohoto důvodu nabízí něco, co málokterý server. Všechny mapy jsou volně dostupné ke stáhnutí z našeho webu. Jsou pravidelně zálohovány, takže nemůže dojít k tomu, že všechno jednou zmizí. Ty sám si můžeš uložit svůj čas, či vzpomínky (pro své vlastní účely pochopitelně) a nemusíš se bát, že se s nimi někdy něco stane.

Nemáš práci, frajerku, ani auto?

Server dragoaxe 2.0 se snaží vytvořit uzší komunitu, která má tyto věci společné:

  • MC berou jen jako chvilkouvou / nostalgickou záležitost.
  • Cenní si svého času a nechtějí aby byl ztracen.
  • Hledají rozumný kolektiv.
  • Nehledají za minecraftem vyšší smysl života.

Pokud všechny tyto vlastnosti splňuješ a jsi normální, moc rádi tě u nás potkáme.

Ve výsledku..

Toto je asi to hlavní, co ti můžeme nabídnout oproti ostatním serverům.